Zwiększamy sprzedaż w mediach społecznościowych
Od 2013 roku budujemy dla naszych klientów kanały sprzedaży na Facebooku i Instagramie.
Co robimy?
Prowadzimy kompleksowe kampanie marketingowe na Facebooku i Instagramie.
Strategia marketingowa
Strategia jest łącznikiem między celami biznesowymi a wszelkimi działaniami w mediach społecznościowych. Tworzymy szczegółowy plan, kontrolujemy każdy krok.
Opracowanie treści
Wiemy, jak za pomocą treści przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta i zmotywować do dokonania zakupu w kontekście każdej platformy.
Community management
Uwaga dzisiejszych konsumentów jest skupiona na Facebooku i Instagramie. Stworzymy społeczność fanów twojej marki.
Reklama targetowana
Zwiększamy rozpoznawalność marki, generujemy sprzedaż, dostarczając przesłania tam, gdzie znajdują się potencjalni klienci.
Influencer marketing
Zaufanie konsumentów jest bezcenne. Pomagamy zbudować uczciwe i korzystne relacje z lokalnymi blogerami i influencerami, którzy lubią i cenią swoich fanów.
Analityka
Wiemy wszystko, co dzieje się z marką w internecie. Każda złotówka zainwestowana w marketing pracuje dla naszych klientów.
Jak pracujemy?
Nasza praca składa się z kilku etapów:
Analiza
Analizujemy twój biznes i aktualną strategię marketingową. Uczymy się twoich produktów, sprawdzamy konkurentów. Zapoznajemy się z brand bookiem i aktualnym wizerunkiem marki.
Strategia
Opracowujemy strategię działań, ustalamy KPI, dobieramy kanały, narzędzia i formaty reklamowe. Tworzymy media plan, content plan i skrypty sprzedażowe dla sieci społecznościowych.
Marketing i komunikacja
Publikujemy treści, włączamy kampanię reklamową. Prowadzimy potencjalnego klienta przez lejek, konsultujemy i systematycznie zwiększamy jego chęć do skorzystania z twojego produktu.
Sprzedaż
Wykorzystujemy skrypty sprzedażowe, doprowadzając klienta do zakupu. Ustawiamy remarketing i wysyłkę wiadomości, motywujemy do dokonania ponownych zakupów.
Lojalność
Świadczymy twoim klientom najlepsze usługi, nawiązujemy głębokie relacje, robimy z konsumentów fanów twojej marki.
Analityka
Na każdym etapie monitorujemy wyniki kampanii i optymalizujemy ją na bieżąco. Wnosimy zmiany do strategii i powtarzamy cały cykl.
Przykłady naszej pracy
Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt kampanii dla małych i dużych biznesów z Europy i Azji.
W zależności od celów kampanii zwiększyliśmy rozpoznawalność marki, liczbę zapytań i sprzedaż.
Co nas wyróżnia?
1
Tworzymy lejek sprzedażowy w social mediach
Nie tylko "prowadzimy" twój profil, lecz sprzedajemy twoje towary i usługi poprzez media społecznościowe.
2
Tworzymy treść, która konwertuje
Tworzymy nie tylko angażujące treści. Trafiamy w ból potencjalnego klienta, zwiększając chęć skorzystania z twoich usług i dokonania zakupu.
3
Wykorzystujemy skrypty sprzedażowe
Nie tylko moderujemy komentarze i odpisujemy na wiadomości prywatne. Opracowujemy skrypty komunikacji sprzedażowej, wykorzystujemy CRM, konsultujemy klienta aby doprowadzić go do zakupu.
4
Pracujemy uczciwie
Nie wykorzystujemy botów, kupowanie polubień i inne wątpliwe sposoby promocji. Zapewniamy uczciwe i transparentne raporty i szybko wdrażamy zmiany.
Nasi klienci
Mamy doświadczenie w branżach: fashion, kosmetyki, artykuły dla dzieci, edukacja, medycyna, finanse, eventy, handel detaliczny i hurtowy, turystyka.
Referencje
Agencja DaCompany to godny polecenia partner biznesowy. Zakres naszej współpracy zawierał przygotowywanie i realizację strategii komunikacji marki X-lander z konsumentami w rosyjskich social mediach.
Pracownicy DaCompany wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem, wzorową komunikacją i dobrą znajomością rynku, na którym działają.
Ewa Prażmowska-Bekiersz
Brand Manager w X-lander
Współpraca pomiędzy DaCompany a Collegium Da Vinci zaczęła się w 2014 roku. Pomogli nam w osiągnięciu naszych celów na rynku wschodnim: przeprowadzili wiele kampanii w sieciach społecznościowych i wyszukiwarkach, cierpliwie i skutecznie dobierali techniki, narzędzia i strategię działania.
Błyskawicznie reagowali na zmiany, byli elastyczni, otwarci i szczerzy. Polecam zespół DaCompany!
Alexandra Balashova
International Student Coordinator w Collegium Da Vinci
DaCompany pomogli nam uruchomić nasz rosyjski serwis, po czym wspierali nas z wieloma mniejszymi projektami. Konstantin jest jednym z najlepszych specjalistów od wschodnioeuropejskiego SEO których znam, oraz podwykonawcą, na którym można polegać. Mogę naprawdę polecić współpracę z DaCompany, nie tylko w kwestiach SEO, ale także w projektach Social Media i Digital Marketing.
Agnieszka Prokopiuk
SEO Manager w DocPlanner
Od 2016 roku zespół DaCompany wspierał nas w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w wyszukiwarkach i sieciach społecznościowych oraz komunikacji z potencjalnymi klientami na rynku wschodnim. Na każdym etapie współpracy pracownicy wykazali duże zaangażowanie i udowodnili swoją bardzo dobrą kompetencję. Dzięki temu potrafiliśmy osiągnąć nasze cele biznesowe i otrzymaliśmy satysfakcję z wyników. Polecam DaCompany, są warci zaufania!
Karol Żak
Partner / Doradca Zarządu w Ptak S.A.
Zorganizowałem międzynarodową konferencję Search Marketing Day w Poznaniu, gdzie Konstantin wygłosił dwie prelekcje. Przedstawił wyjątkowe insighty o SEO i PPC na rosyjskim rynku. Opowiedział o niuansach Yandexa, o których w Zachodniej Europie prawie nikt nie wie. Bardzo polecam Konstantina jako dobrego mówcę. Zawsze można spodziewać się od niego unikalnych i cennych informacji na temat marketingu w Runecie.
Cezary Lech
Head of Marketing w Sprawny Marketing
Miałem przyjemność współpracować z DaCompany w zakresie naszej ekspansji na rynku rosyjskim. Mówiąc o SEM, Konstantin Kanin jest profesjonalistą. Posiada również unikalną wiedzę na temat Yandex, co jest bardzo rzadkie, jeśli szukasz specjalisty w tej części Europy. DaCompany zawsze dostarczała nam usługi najwyższej klasy (a nie byliśmy najłatwiejszym klientem, to na pewno).
Krystian Włodarczyk
Online Marketing & SaaS Expert w Positionly
Kto kieruje DaCompany?
Konstantin Kanin
Prezes
Posiada 9-letnie doświadczenie w digital marketingu. Jest certyfikowanym specjalistą Yandex.Direct, od 6 lat prowadzi bloga o marketingu na wschodnich rynkach. Dzieli się doświadczeniem na branżowych konferencjach i własnym kanale YouTube.
Elena Krasnikova
Dyrektor kreatywny
Copywriter, kreatywny dyrektor i specjalistka od social media z powołania. W ciągu 10 lat pracy w agencjach współpracowała z Toyota, Rowenta, Kärcher, Nestlé, VISA, Burger King, PepsiCo, Milka i innymi.


Porozmawiajmy!
Wyślij poniższy formularz, aby otrzymać ofertę.
DaCompany Sp. z o.o.
60-758 Poznań
ul. A. Grottgera 16/1
NIP: PL-7792415908

© All Right Reserved. DaCompany Sp. z o.o.
contact@dacompany.eu
Made on
Tilda