Social Media Marketing
w Rosji i WNP
Jesteśmy agencją, która pomaga polskim markom w zdobywaniu klientów
na rynkach Rosji, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu
Co robimy?
Prowadzimy kompleksowe kampanie marketingowe w najpopularniejszych na Wschodzie social mediach: VK, OK.ru, Instagram i Facebook.
Strategia marketingowa
Strategia jest łącznikiem między celami biznesowymi a wszelkimi działaniami w mediach społecznościowych. Tworzymy spójną historię i kontrolujemy każdy krok, który robimy.
Opracowanie treści
Tylko native speakerzy pracują nad tworzeniem treści. Wiemy, jak przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta i zmotywować do dokonania zakupu w kontekście każdej platformy.
Community management
Uwaga wschodnich konsumentów jest skupiona na VK, Instagramie, OK i Facebooku. Mając mentalność lokalnych użytkowników, jesteśmy w stanie stworzyć lojalną społeczność.
Reklama targetowana
W celu zwiększenia rozpoznawalności marki i generowania sprzedaży dostarczamy przesłania naszych klientów na tych platformach, gdzie skupiona jest uwaga użytkowników.
Influencer marketing
Zaufanie konsumentów jest bezcenne. Pomagamy zbudować uczciwe i korzystne relacje z lokalnymi blogerami i influencerami, którzy lubią i cenią swoich fanów.
Analityka
Wiemy wszystko, co dzieje się z marką w internecie. Oprogramowanie reaguje natychmiast, angażujemy się od razu. Każda złotówka zainwestowana w marketing pracuje dla naszych klientów.
Jak pracujemy?
Nasza praca składa się z kilku etapów:
Analiza
Analizujemy twój biznes i aktualną strategię marketingową. Uczymy się twoich produktów, sprawdzamy konkurentów. Zapoznajemy się z brand bookiem i aktualnym wizerunkiem marki.
Strategia
Opracowujemy strategię działań, ustalamy KPI, dobieramy kanały, narzędzia i formaty reklamowe. Tworzymy media plan, content plan i skrypty sprzedażowe dla sieci społecznościowych.
Marketing i komunikacja
Publikujemy treści, włączamy kampanię reklamową. Prowadzimy potencjalnego klienta przez lejek, konsultujemy i systematycznie "ocieplamy" jego chęć do skorzystania z twojego produktu.
Sprzedaż
Wykorzystujemy skrypty sprzedażowe, doprowadzając klienta do zakupu. Ustawiamy remarketing i wysyłkę wiadomości, motywujemy do dokonania ponownych zakupów.
Lojalność
Świadczymy twoim klientom najlepsze usługi, nawiązujemy głębokie relacje, robimy z konsumentów fanów twojej marki.
Analityka
Na każdym etapie monitorujemy wyniki kampanii i optymalizujemy ją na bieżąco. Wnosimy zmiany do strategii i powtarzamy cały cykl.
Przykłady naszej pracy
Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt kampanii dla małych i dużych biznesów z Europy i Azji.
W zależności od celów kampanii zwiększyliśmy rozpoznawalność marki, liczbę zapytań i sprzedaż na wschodnich rynkach.
Wywiad dla "Mariusz Łodyga Show"
Potrzebujesz więcej informacji o rosyjskim digital marketingu?
Publikujemy raporty i szczegółowe przewodniki po VK, Yandexie i reklamie na Wschodzie. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej!
Partnerzy
Od 2016 roku jesteśmy partnerem sieci społecznościowej VK.
W 2018 roku Yandex wybrał naszą agencję jako strategicznego partnera w Polsce.
Klienci
Mamy doświadczenie w branżach: fashion, kosmetyki, artykuły dla dzieci, edukacja, medycyna, finanse, eventy, handel detaliczny i hurtowy, turystyka.
Referencje
Agencja DaCompany to godny polecenia partner biznesowy. Zakres naszej współpracy zawierał przygotowywanie i realizację strategii komunikacji marki X-lander z konsumentami w rosyjskich social mediach.
Pracownicy DaCompany wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem, wzorową komunikacją i dobrą znajomością rynku, na którym działają.
Ewa Prażmowska-Bekiersz
Brand Manager w X-lander
Współpraca pomiędzy DaCompany a Collegium Da Vinci zaczęła się w 2014 roku. Pomogli nam w osiągnięciu naszych celów na rynku wschodnim: przeprowadzili wiele kampanii w sieciach społecznościowych i wyszukiwarkach, cierpliwie i skutecznie dobierali techniki, narzędzia i strategię działania.
Błyskawicznie reagowali na zmiany, byli elastyczni, otwarci i szczerzy. Polecam zespół DaCompany!
Alexandra Balashova
International Student Coordinator w Colleguim Da Vinci
DaCompany pomogli nam uruchomić nasz rosyjski serwis, po czym wspierali nas z wieloma mniejszymi projektami. Konstantin jest jednym z najlepszych specjalistów od wschodnioeuropejskiego SEO których znam, oraz podwykonawcą, na którym można polegać. Mogę naprawdę polecić współpracę z DaCompany, nie tylko w kwestiach SEO, ale także w projektach Social Media i Digital Marketing.
Agnieszka Prokopiuk
SEO Manager w DocPlanner
Workbox współpracuje z DaCompany i Konstantinem Kaninem od 2012 roku. Pomogli nam w dziesiątkach projektów dla amerykańskich klientów — szczególnie w zakresie zaawansowanego SEO i analityki w Google i Bing.
Bardzo polecam Konstantina i jego zespoł. Są godni zaufania, szczerzy, komunikatywni i, co najważniejsze, bardzo dobrzy w tym, co robią!
Eric Weidner
Prezes w Workbox
Miałem przyjemność współpracować z DaCompany w zakresie naszej ekspansji na rynku rosyjskim. Mówiąc o SEM, Konstantin Kanin jest profesjonalistą. Posiada również unikalną wiedzę na temat Yandex, co jest bardzo rzadkie, jeśli szukasz specjalisty w tej części Europy. DaCompany zawsze dostarczała nam usługi najwyższej klasy (a nie byliśmy najłatwiejszym klientem, to na pewno).
Krystian Włodarczyk
Online Marketing & SaaS Expert w Positionly
Zorganizowałem międzynarodową konferencję Search Marketing Day w Poznaniu, gdzie Konstantin wygłosił dwie prelekcje. Przedstawił wyjątkowe insighty o SEO i PPC na rosyjskim rynku. Opowiedział o niuansach Yandexa, o których w Zachodniej Europie prawie nikt nie wie. Bardzo polecam Konstantina jako dobrego mówcę. Zawsze można spodziewać się od niego unikalnych i cennych informacji na temat marketingu w Runecie.
Cezary Lech
Head of Marketing w Sprawny Marketing
Kto kieruje DaCompany?
Konstantin Kanin
Prezes
Posiada 9-letnie doświadczenie w digital marketingu. Jest certyfikowanym specjalistą Yandex.Direct, od 6 lat prowadzi bloga o marketingu na wschodnich rynkach. Dzieli się doświadczeniem na branżowych konferencjach i własnym kanale YouTube.
Elena Krasnikova
Dyrektor kreatywny
Copywriter, kreatywny dyrektor i specjalistka od social media z powołania. W ciągu 10 lat pracy w agencjach współpracowała z Toyota, Rowenta, Kärcher, Nestlé, VISA, Burger King, PepsiCo, Milka i innymi.


Porozmawiajmy!
Wyślij poniższy formularz, aby otrzymać ofertę. Będziemy wdzięczni, jeśli wypełnisz także nasz brief.
DaCompany Sp. z o.o.
60-758 Poznań
ul. A. Grottgera 16/1
NIP: PL-7792415908

© All Right Reserved. DaCompany Sp. z o.o.
contact@dacompany.eu
Made on
Tilda