Social Media Marketing
w Rosji i WNP
Jesteśmy agencją, która pomaga polskim markom w zdobywaniu klientów
na rosyjskojęzycznych rynkach
Wykorzystując Social Media Marketing rozwiązujemy trzy zadania:
1
Budujemy bazę lojalnych klientów
2
Przeprowadzamy kampanie promujące produkt
3
Zwiększamy liczbę odwiedzin strony docelowej
Nasze usługi
Prowadzimy kompleksowe kampanie marketingowe w najpopularniejszych na Wschodzie social mediach: VK, OK.ru, Instagram i Facebook.

Z czego się składa usługa SMM?
Strategia marketingowa
Jest łącznikiem między celami biznesowymi a wszelkimi działaniami w mediach społecznościowych. Tworzymy spójną historię i kontrolujemy każdy krok, który robimy.
Opracowanie treści
Tylko native speakerzy pracują nad tworzeniem treści. Wiemy, jak przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta za pomocą tekstu, grafiki i wideo w kontekście każdej platformy.
Community management
Uwaga wschodnich konsumentów jest skupiona na VK, Instagramie, OK i Facebooku. Mając mentalność lokalnych użytkowników, jesteśmy w stanie stworzyć lojalną społeczność.
Reklama targetowana
Istotnym jest zwiększenie rozpoznawalność marki na nowym rynku. Dostarczamy przesłania naszych klientów na tych platformach, gdzie skupiona jest uwaga użytkowników.
Influencer marketing
Zaufanie konsumentów jest bezcenne. Pomagamy zbudować uczciwe i korzystne relacje z lokalnymi influencerami, którzy lubią i cenią swoją publiczność.
Analityka
Wiemy wszystko, co dzieje się z marką w internecie. Oprogramowanie reaguje natychmiast, angażujemy się od razu. Każda złotówka zainwestowana w marketing pracuje dla naszych klientów.
Przykłady naszej pracy
Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt kampanii dla małych i dużych biznesów z Europy i Azji.
W zależności od celów kampanii zwiększyliśmy rozpoznawalność marki, liczbę zapytań i sprzedaż na wschodnich rynkach.
Dzielimy się wiedzą
Publikujemy się w branżowych magazynach, udzielamy wywiadów, występujemy na konferencjach.
Potrzebujesz więcej informacji o rosyjskim digital marketingu?
Publikujemy raporty i szczegółowe przewodniki po VK, Yandexie i reklamie na Wschodzie. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej!
Nasi klienci
Pracujemy z wielkimi markami i małymi startupami. Mamy doświadczenie w branżach: fashion, artykuły dla dzieci, edukacja, medycyna, finanse, eventy, handel detaliczny i hurotwy, turystyka.
Referencje klientów
Agencja DaCompany to godny polecenia partner biznesowy. Zakres naszej współpracy zawierał przygotowywanie i realizację strategii komunikacji marki X-lander z konsumentami w rosyjskich social mediach.
Pracownicy DaCompany wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem, wzorową komunikacją i dobrą znajomością rynku, na którym działają.
Ewa Prażmowska-Bekiersz
Brand Manager w X-lander
Współpraca pomiędzy DaCompany a Collegium Da Vinci zaczęła się w 2014 roku. Pomogli nam w osiągnięciu naszych celów na rynku wschodnim: przeprowadzili wiele kampanii w sieciach społecznościowych i wyszukiwarkach, cierpliwie i skutecznie dobierali techniki, narzędzia i strategię działania.
Błyskawicznie reagowali na zmiany, byli elastyczni, otwarci i szczerzy. Polecam zespół DaCompany!
Alexandra Balashova
International Student Coordinator w Colleguim Da Vinci
DaCompany pomogli nam uruchomić nasz rosyjski serwis, po czym wspierali nas z wieloma mniejszymi projektami. Konstantin jest jednym z najlepszych specjalistów od wschodnioeuropejskiego SEO których znam, oraz podwykonawcą, na którym można polegać. Mogę naprawdę polecić współpracę z DaCompany, nie tylko w kwestiach SEO, ale także w projektach Social Media i Digital Marketing.
Agnieszka Prokopiuk
SEO Manager w DocPlanner
Workbox współpracuje z DaCompany i Konstantinem Kaninem od 2012 roku. Pomogli nam w dziesiątkach projektów dla amerykańskich klientów — szczególnie w zakresie zaawansowanego SEO i analityki w Google i Bing.
Bardzo polecam Konstantina i jego zespoł. Są godni zaufania, szczerzy, komunikatywni i, co najważniejsze, bardzo dobrzy w tym, co robią!
Eric Weidner
Prezes w Workbox
Miałem przyjemność współpracować z DaCompany w zakresie naszej ekspansji na rynku rosyjskim. Mówiąc o SEM, Konstantin Kanin jest profesjonalistą. Posiada również unikalną wiedzę na temat Yandex, co jest bardzo rzadkie, jeśli szukasz specjalisty w tej części Europy. DaCompany zawsze dostarczała nam usługi najwyższej klasy (a nie byliśmy najłatwiejszym klientem, to na pewno).
Krystian Włodarczyk
Online Marketing & SaaS Expert w Positionly
Porozmawiajmy!
Wyślij poniższy formularz, aby otrzymać ofertę. Będziemy wdzięczni, jeśli wypełnisz także nasz brief.
kontakt@dacompany.pl
DaCompany Sp. z o.o.
60-758 Poznań
ul. A. Grottgera 16/1
NIP: PL-7792415908

© All Right Reserved. DaCompany Sp. z o.o.
kontakt@dacompany.pl
Made on
Tilda