Kampanie marketingowe
w Rosji i krajach WNP
Jesteśmy agencją, która pomaga polskim firmom w zdobywaniu klientów
na rynkach Rosji, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu
Co robimy?
Analizujemy rynek i konkurentów. Planujemy i realizujemy kampanie marketingowe. Pełnimy rolę Twojego działu obsługi wschodniego klienta.
Badania
Strategie
Influencer Marketing
SEO/SEM
Content Marketing
Jak pracujemy?
Nasza praca składa się z kilku etapów:
Analiza
Analizujemy twój biznes i aktualną strategię marketingową. Uczymy się twoich produktów, sprawdzamy konkurentów. Zapoznajemy się z brand bookiem i aktualnym wizerunkiem marki.
Strategia
Opracowujemy strategię działań, ustalamy KPI, dobieramy kanały, narzędzia i formaty reklamowe. Tworzymy media plan, content plan i skrypty sprzedażowe dla sieci społecznościowych.
Marketing i komunikacja
Publikujemy treści, włączamy kampanię reklamową. Prowadzimy potencjalnego klienta przez lejek, konsultujemy i systematycznie "ocieplamy" jego chęć do skorzystania z twojego produktu.
Sprzedaż
Wykorzystujemy skrypty sprzedażowe, doprowadzając klienta do zakupu. Ustawiamy remarketing i wysyłkę wiadomości, motywujemy do dokonania ponownych zakupów.
Lojalność
Świadczymy twoim klientom najlepsze usługi, nawiązujemy głębokie relacje, robimy z konsumentów fanów twojej marki.
Analityka
Na każdym etapie monitorujemy wyniki kampanii i optymalizujemy ją na bieżąco. Wnosimy zmiany do strategii i powtarzamy cały cykl.
Jakie problemy rozwiązujemy?
Ekspansja zagraniczna to wyzwanie. Część Twoich problemów bierzemy na siebie.
Nie znasz rynku i lokalnych konkurentów
Realizujemy zarówno szybkie analizy działań lokalnych firm w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach, jak i kompleksowe badania rynku na kilkadziesiąt stron.
Nie znasz niuansów wschodnich narzędzi
Wytłumaczymy jaka jest różnica pomiędzy Yandexem a Googlem, oraz jak obsługiwać rosyjskich klientów na Instagramie lub VK.
Wysoki koszt własnego działu marketingu
W cenie etatu jednego marketera zatrudniasz dla swojej firmy zgrany kilkuosobowy zespół doświadczonych specjalistów, gdzie każdy ma swoją określoną ekspertyzę.
Nie wiesz jak rozliczać się za reklamy
Możesz się nie martwić o przelewy do Rosji. Mamy podpisaną umowę partnerską z VK, rozliczamy się bezpośrednio z Yandex i myTarget. Od nas dostaniesz fakturę w złotych.
Brak rosyjskojęzycznej obsługi klienta
Bariera językowa nie pozwala Ci nawiązać komunikacji z potencjalnym klientem? Mówimy w kilku językach, jesteśmy pośrednikiem między Tobą a Twoimi klientami.
Dystrybutorzy zaniedbują twoimi produktami
Jeśli nie masz zaufania do lokalnego dystrybutora i jego działań marketingowych, nasz zespół zadba o spójność przekazu, jakość obsługi Twoich klientów i efekty kampanii reklamowej.
Przykłady naszej pracy
Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt kampanii dla małych i dużych biznesów z Europy i Azji.
W zależności od celów kampanii zwiększyliśmy rozpoznawalność marki, liczbę zapytań i sprzedaż na wschodnich rynkach.
Wywiad dla "Mariusz Łodyga Show"
Potrzebujesz więcej informacji o rosyjskim digital marketingu?
Publikujemy raporty i szczegółowe przewodniki po VK, Yandexie i reklamie na Wschodzie. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej!
Partnerzy
Od 2016 roku jesteśmy partnerem sieci społecznościowej VK.
W 2018 roku Yandex wybrał naszą agencję jako strategicznego partnera w Polsce.
Klienci
Mamy doświadczenie w branżach: fashion, kosmetyki, artykuły dla dzieci, edukacja, medycyna, finanse, eventy, handel detaliczny i hurtowy, turystyka.
Referencje
Agencja DaCompany to godny polecenia partner biznesowy. Zakres naszej współpracy zawierał przygotowywanie i realizację strategii komunikacji marki X-lander z konsumentami w rosyjskich social mediach.
Pracownicy DaCompany wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem, wzorową komunikacją i dobrą znajomością rynku, na którym działają.
Ewa Prażmowska-Bekiersz
Brand Manager w X-lander
Współpraca pomiędzy DaCompany a Collegium Da Vinci zaczęła się w 2014 roku. Pomogli nam w osiągnięciu naszych celów na rynku wschodnim: przeprowadzili wiele kampanii w sieciach społecznościowych i wyszukiwarkach, cierpliwie i skutecznie dobierali techniki, narzędzia i strategię działania.
Błyskawicznie reagowali na zmiany, byli elastyczni, otwarci i szczerzy. Polecam zespół DaCompany!
Alexandra Balashova
International Student Coordinator w Collegium Da Vinci
DaCompany pomogli nam uruchomić nasz rosyjski serwis, po czym wspierali nas z wieloma mniejszymi projektami. Konstantin jest jednym z najlepszych specjalistów od wschodnioeuropejskiego SEO których znam, oraz podwykonawcą, na którym można polegać. Mogę naprawdę polecić współpracę z DaCompany, nie tylko w kwestiach SEO, ale także w projektach Social Media i Digital Marketing.
Agnieszka Prokopiuk
SEO Manager w DocPlanner
Od 2016 roku zespół DaCompany wspierał nas w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych w wyszukiwarkach i sieciach społecznościowych oraz komunikacji z potencjalnymi klientami na rynku wschodnim. Na każdym etapie współpracy pracownicy wykazali duże zaangażowanie i udowodnili swoją bardzo dobrą kompetencję. Dzięki temu potrafiliśmy osiągnąć nasze cele biznesowe i otrzymaliśmy satysfakcję z wyników. Polecam DaCompany, są warci zaufania!
Karol Żak
Partner / Doradca Zarządu w Ptak S.A.
Zorganizowałem międzynarodową konferencję Search Marketing Day w Poznaniu, gdzie Konstantin wygłosił dwie prelekcje. Przedstawił wyjątkowe insighty o SEO i PPC na rosyjskim rynku. Opowiedział o niuansach Yandexa, o których w Zachodniej Europie prawie nikt nie wie. Bardzo polecam Konstantina jako dobrego mówcę. Zawsze można spodziewać się od niego unikalnych i cennych informacji na temat marketingu w Runecie.
Cezary Lech
Head of Marketing w Sprawny Marketing
Miałem przyjemność współpracować z DaCompany w zakresie naszej ekspansji na rynku rosyjskim. Mówiąc o SEM, Konstantin Kanin jest profesjonalistą. Posiada również unikalną wiedzę na temat Yandex, co jest bardzo rzadkie, jeśli szukasz specjalisty w tej części Europy. DaCompany zawsze dostarczała nam usługi najwyższej klasy (a nie byliśmy najłatwiejszym klientem, to na pewno).
Krystian Włodarczyk
Online Marketing & SaaS Expert w Positionly
Kto kieruje DaCompany?
Konstantin Kanin
Prezes
Posiada 9-letnie doświadczenie w digital marketingu. Jest certyfikowanym specjalistą Yandex.Direct, od 6 lat prowadzi bloga o marketingu na wschodnich rynkach. Dzieli się doświadczeniem na branżowych konferencjach i własnym kanale YouTube.
Elena Krasnikova
Dyrektor kreatywny
Copywriter, kreatywny dyrektor i specjalistka od social media z powołania. W ciągu 10 lat pracy w agencjach współpracowała z Toyota, Rowenta, Kärcher, Nestlé, VISA, Burger King, PepsiCo, Milka i innymi.


Dlaczego warto z nami współpracować?
1
Specjalizacja i ekspertyza
Jesteśmy praktykami marketingu. Zdobywaliśmy doświadczenie w rosyjskich i polskich agencjach. Od 5 lat agregujemy wiedzę o wschodnich rynkach i zwiększamy sieć partnerów w Rosji i na Ukrainie, którzy wzmacniają naszą ekspertyzę.
2
Proste rozliczenie
Znajdujemy się w Polsce, wystawiamy faktury VAT w polskich złotych lub euro, a wszystkie rozliczenia ze wschodnimi wydawcami i serwisami reklamowymi bierzemy na siebie.
3
Kontakt w kilku językach
Nasz zespół składa się z native speakerów języka rosyjskiego, którzy swobodnie mówią także po polsku, ukraińsku i angielsku.
Porozmawiajmy!
Wyślij poniższy formularz, aby otrzymać ofertę. Będziemy wdzięczni, jeśli wypełnisz także nasz brief.
DaCompany Sp. z o.o.
60-758 Poznań,
ul. A. Grottgera 16/1
NIP: PL-7792415908

© All Right Reserved. DaCompany Sp. z o.o.
Made on
Tilda